Polecamy nasze ulubione blogi!

Postanowiliśmy wziąć udział w tegorocznej edycji akcji Share Week i dzisiaj polecamy Wam nasze najulubieńsze blogi. Głównie te z tematyki podróżniczej, ale dorzucimy też kilka gratisów.

No to jedziemy.

Nasze TOP3 to blogi, na których nie pomijamy żadnego posta. Czytamy absolutnie wszystko, co napiszą – dlatego właśnie trafili do tej wybranej trójki.

wojazer

Wojażer – Marcina czytamy od dawna, a mieliśmy okazję się z nim i jego żoną Magdaleną poznać osobiście… na Teneryfie. My mieszkamy w Warszawie, oni w Krakowie, ale od jakiegoś czasu spotykamy się mniej lub bardziej regularnie. Marcin rzadko pisze o miejscach, pisze o ludziach i historiach i tego szuka w swoich podróżach. Ktoś ostatnio powiedział, że Wojażer pisze lirycznie i uważam, że to bardzo trafnie opisuje to, co u niego znajdziecie. Czytajcie, warto!

makulscy

Makulscy – To zdecydowanie nasz ulubiony podróżniczy duet. A w zasadzie trio, bo nieodzownym kompanem Aleksandry i Michała jest Luśka – pies, który zawsze z nimi podróżuje i kradnie internety każdym zdjęciem, na którym się znajdzie. Uwielbiamy Makulskich za styl pisania, piękne zdjęcia, praktyczne porady, podejście do świata i te wszystkie wieczory, które spędziliśmy na graniu w planszówki! 😉

niesmigielska

Nieśmigielska – Ach, ta Nieśmigielska! Rozpływamy się nad jej zdjęciami (mistrzowskie!) i zaśmiewamy się nad tekstami, które pisze (chociaż sama twierdzi, że pisać nie lubi – co z tego, skoro świetnie jej to wychodzi). Obecnie jest w trzymiesięcznej podróży po Amerykach, czego bardzo jej i Chamskiemu Adamskiemu zazdrościmy, więc na blogu jest lekka cisza. Ale Ela zaraz wraca i już nie możemy się doczekać aż zacznie produkować posty z tych wszystkich miejsc, które odwiedzili (w tym z naszych ukochanych Stanów!).


W tym poście ściśle trzymamy się zasad i polecamy tylko 3, ale wierzcie nam – czytamy sporo więcej różnych blogów, nie tylko podróżniczych.

A jakie są Wasze ulubione blogi? Polećcie nam je w komentarzach!