Newsletter

Cześć!

Wiesz, że pierwszy e-mail został wysłany w 1971 roku? Jego autor, Ray Tomlinson, wysłał wiadomość do… samego siebie a treść brzmiała najprawdopodobniej „QWERTYUIOP” (sprawdź ułożenie klawiszy na swojej klawiaturze, żeby odkryć co kryje się za tą tajemniczą wiadomością 😉 ). My, po ponad 45 latach od tamtej wiadomości chcemy od czasu do czasu wysłać maila Tobie.

newsletter

Treść będzie nieco bardziej rozbudowana niż to, co napisał Ray. Skrobniemy co u nas, podzielimy się tym, co napisaliśmy. Podeślemy coś ciekawego, co znaleźliśmy w sieci, zainspirujemy. Jak często? Nie bój się, nie będziemy zapychać Ci skrzynki (swoją drogą mamy bardzo ciekawą historię o SPAMie – może będzie w którymś newsletterze 😉 ). Taki list od nas wpadnie do Ciebie mniej więcej raz na miesiąc, może częściej, może rzadziej – nie lubimy przecież pisać na siłę, prawda?

Ponadto pojawią się tam ciekawe anegdoty z podróży, które z różnych względów nie wpisały się w posta. Także zdjęcia, które wydają nam się dobre, ale nie pasują do koncepcji całości. A od czasu do czasu jakiś bonus – taki osobisty prezent od nas.

To co, zapisujesz się?

Wystarczy wypełnić formularz poniżej, a potem potwierdzić zapis klikając odpowiedni link w mailu, który do Ciebie przyjdzie. Aha, pierwszy prezent mamy dla Ciebie od razu po zapisaniu się.

Nie przegap niczego!

Zapisz się na nasz newsletter!
WordPress PopUp Plugin