Dzisiaj wyjątkowe – po pierwsze bo dawno ich nie było (to dopiero pierwsze w tym roku, whaaaat?), a po drugie bo mamy dla Was kupony zniżkowe i KONKURS! Chodźcie!

Na początek…

Jeże i konkurs

Ostatnio pocztą z Trójmiasta dotuptały do nas wyjątkowe Jeże, sami zobaczcie jakie rewelacyjne!

Jeże są dziełem Kasi i Piotra, którzy niedawno otworzyli sklep internetowy kupjeza.pl, w którym te świetne kubki można kupić. Patrząc na rysunki Kasi na jej blogu już nie możemy doczekać się kolejnych wzorów na kubkach! Mamy dla Was dwie Jeżowe niespodzianki:

Jeżowy kupon zniżkowy

Zamawiając swoje Jeże w koszyku podajcie kod rabatowy: tropimy15, aby cena Waszego zamówienia spadła o 15%! Nie do uwJeżenia, co? 😀 Kod jest ważny do 20 czerwca 2016.

Jeżowy konkurs!

A na naszym fanpage’u na Facebook’u trwa konkurs, w którym możecie wygrać takie kubki jak nasze: PodróżuJeża oraz KoduJeża i ProgramuJeża, o dokładnie tutaj:

Jeżowy KONKURS

Regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Zdjęcia

Ostatnio na Facebook’u popularna jest akcja #ChallengeOnNaturePhotography, w której nominowane osoby przez kolejne 7 dni publikują swoje zdjęcie związane z naturą i codziennie nominują kolejną osobę do podjęcia wyzwania. My też wzięliśmy udział, nasze zdjęcia widzicie poniżej. Najbardziej popularny okazał się Wielki Kanion, wcale mnie to nie dziwi 🙂 Aby zobaczyć więcej zdjęć z tego wyzwania, które krążą po Tworzoksiążce kliknijcie tutaj.

 

Filmy

Maroko. Piękne!

 

Rzym.

 

Gdybyście szukali miejsca na wakacje to pamiętajcie. Polska. Jest. Piękna.

 

A tej Warszawy chyba Wam jeszcze nie pokazywaliśmy:

Linki

Na początek Mażna i Janek zabiorą Was rowerami w Beskid Niski i pięknie opiszą, co tam widzieli.

Czy są na sali fani Gry o Tron? To zapraszam na wycieczkę po lokacjach filmowych tego serialu w Irlandii do dziewczyn z FanQuesta.

Jeśli sporo podróżujecie, zwłaszcza służbowo, a chcecie pozostać w formie spójrzcie na te ćwiczenia, które można wykonywać w podróży, bez żadnego dodatkowego sprzętu.

Ten mural Ireny Sendlerowej w Cieszynie jest świetny!

To może jakaś wyliczanka? 10 fantastycznych rzeczy, które wymyśliła natura. Swoją drogą taki zalany las, podobny do tego w Kazachstanie widzieliśmy w Stanach, będzie o nim na blogu.

I jeszcze 10 muzeów naukowych w USA – uwielbiam takie miejsca! Najbardziej nie mogę odżałować, że jak byliśmy w Waszyngtonie, to nie można było wejść do żadnego muzeum i ominęło nas Air & Space Museum… Ale nic to, jest po co wracać, prawda?

Mam jeszcze dla Was posta, w którym Michał i Malwina podsumowują, ile kosztowała ich 7,5 miesięczna wyprawa dookoła świata. To bezcenna wiedza dla kogoś, kto chciałby kiedyś coś takiego zrobić.

I ostatnio dołożyliśmy też swoje trzy grosze do tekstu o książkach polecanych przez podróżników.

Imprezy

Wiosna i lato to taki mały wysyp różnych imprez podróżniczych i nie tylko.

W ostatnią sobotę, 21 maja, we Wrocławiu odbył się Festiwal Wachlarz, a 4 czerwca w warszawskiej Kinotece jest Festiwal Podróżników National Geographic. W ten sam weekend, czyli 3-5 czerwca w Lublinie będzie festiwal Kontynenty – Lubelskie Spotkania Podróżnicze. My prawdopodobnie w tym czasie będziemy w Poznaniu na Blog Conference Poznań. Dzieje się 🙂

 

Regulamin Jeżowego konkursu

Organizatorem konkursu są administratorzy sklepu internetowego KupJeza.pl. W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie posiadające obywatelstwo polskie. Zadanie konkursowe polega na wymyśleniu tekstu (lub tekstów) na nowy Jeżowy kubek. Aby wziąć udział w konkursie uczestnik musi skomentować nasz konkursowy post na fanpage TroPiMy na facebook’u podając swoją odpowiedź oraz wybierając jeden z dwóch kubków, który chce wygrać. Można podawać dowolnie dużo propozycji, ale jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę (czyli każdy z dwóch kubków będzie miał innego właściciela). Wybierzemy dwie osoby, których odpowiedzi spodobają się nam najbardziej. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby konkursu. Organizator zobowiązuje się do bezpłatnej wysyłki nagród na terenie Polski. Konkurs trwa do 31 maja 2016 do godz 23:59. Wyniki konkursu zostaną opublikowane najpóźniej 3 czerwca 2016 na fanpage’u TroPiMy.