Jak obchodzicie Mikołajki? Kto znalazł prezent w bucie, albo pod poduszką? A może Mikołaj zostawił coś dla Was w skarpecie?

My co roku część funduszy z puli na prezenty świąteczne przeznaczamy na pomoc tym, których Mikołajki i święta Bożego Narodzenia nie zawsze wyglądają tak, jak sobie wymarzyli.

A w tym roku jest wyjątkowo, ponieważ zaangażowaliśmy się w akcję Blogi podróżnicze dzieciom i razem z zaprzyjaźnionymi blogerami staramy się odmienić los dzieciaków, którym często brakuje podstawowych materiałów edukacyjnych.

Hasło przewodnie akcji bardzo nam się podoba i podpisujemy się pod nim wszystkim rękami i klawiaturami:

W każdym miejscu na Ziemi – wszyscy jesteśmy dziećmi!

I zawsze i wszędzie nimi pozostaniemy.

IMAG0020

W ramach akcji przygotowaliśmy dla Was krótki film, na którym pokazujemy, co dla nas znaczy geek’owe dzieciństwo w dodatku połączone z podróżowaniem… sami sprawdźcie, jakim. Nieźle bawiliśmy się podczas jego nagrywania 😉 Najlepiej oglądać w HD.

Jeśli chcecie włączyć się w akcję wybierzcie fundację, której pomożecie i wpłaćcie chociaż niewielką kwotę na jej działalność.

Jeśli nie macie konkretnej fundacji, którą chcecie wesprzeć, to my rekomendujemy Fundację Pomocy Szkołom Polskim na Wschodzie:

Fundacja Pomocy Szkołom Polskim Na Wschodzie
20-611 Lublin ul. Kazimierza Wielkiego 9/60
Konto bankowe: PKO SA O/Lublin nr 96 1240 5497 1111 0000 5005 2437
KRS 0000103209

Pomóżcie sprawić, by nasi młodzi rodacy mieli fajne szkoły, w których z przyjemnością będą chłonąć wiedzę o świecie!

Pamiętajcie, aby przy wpłatach zaznaczyć cel wpłaty, jak np. pomoc polskim szkołom na Wschodzie, na cele statutowe Fundacji, pomoc chorym dzieciom na Ukrainie czy Białorusi, itp.

Udostępniajcie, lajkujcie, dołączajcie do wydarzenia na FB i… bawcie się dobrze 😉 – w końcu w każdym miejscu na Ziemi – wszyscy jesteśmy dziećmi!

#BlogerzyDzieciom, czyli blogi biorące udział w akcji:

Poszli-Pojechali
i saw pictures
Bałkany Rudej
Zależna w Podróży
Plecak i Walizka
TropiMy Przygody
Aqua de Coco
Rodzynki Sułtańskie
Znaj Kraj
Nasz Cały Świat
Rusz w Podróż
Italia poza szlakiem
Kreatywnie o Świecie
Life Good Morning
Born2Travel
Podróże Obieżyświatki
Podróże w Obiektywie
Szymon Podróżnik

… i MY!