Inspirujcie się i odpoczywajcie w nadchodzący, ostatni w tym roku, długi weekend!

Zdjęcia

Ostatnio odkryłam kopalnię pięknych zdjęć z całego świata, na przykład takich:

Więcej spektakularnych zdjęć tutaj.

21 miejsc do zobaczenia przed śmiercią:

Filmy

Dzisiaj tylko jeden, możecie w nim zobaczyć trochę Malagi i okolic:

Linki

LosWiaheros polecają 16 aplikacji mobilnych przydatnych w podróży i nie tylko. Fajne, kompletne zestawienie.

Piękne zdjęcia z Nowej Zelandii.

Macie czasami wrażenie, że jak jakaś atrakcja jest bardzo popularna to nie chce się Wam jej oglądać? Ja tak mam, ale ten artykuł listuje 52 miejsca, które trzeba zobaczyć pomimo tego.

Kto kocha LEGO, ten niech w ramach prezentu gwiazdkowego załatwia sobie ten zestaw młodego architekta. Cena trochę powala, ale może byliście wystarczająco grzeczni w tym roku?

Jeśli nazywacie się Elizabeth Gallagher to macie szczęście. Jeśli nie, to może warto zmienić imię i nazwisko, bo pewien Kanadyjczyk może Was zabrać w podróż dookoła świata.

W najbliższy weekend idziemy na Warsaw Restaurant Week(end). Jeśli jesteście zainteresowani, to chyba zostało jeszcze trochę wolnych stolików, więcej info, gdzie jeszcze są miejsca znajdziecie na fb.

A dzięki Karolinie wczoraj zaklepałam kolejną podróż kulinarną: Dine in the Dark, czyli kolację w całkowitej ciemności! W sali jest totalnie ciemno, nie wiecie, co Wam podadzą do jedzenia (ani jak to zjecie), a kelnerzy mają noktowizory! Jeśli jesteście zainteresowani, to zostało jeszcze trochę wolnych terminów na koniec listopada i początek grudnia. Dam znać, jak było!

Howgh!